Güvelioğlu İstanbul Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Limited Şirketi İstanbul'da iki adet ve Rize'de bir adet olmak üzere Türkiye geneli 3 mağazası ile yetkili Arçelik bayisi olarak ticaretine devam etmektedir.

Türkiyenin sevilen markası Arçelik ile mutlu evlerin ihtiyacı olan beyaz eşya ürünlerinin satışını, uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri ile mağazalarımızda yer vermekteyiz.

Ürün grupları içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima , küçük ev aletleri, TV, bilgisayar vb. yer almaktadır.

İnşaat firmalarının yeni inşaat projelerinde kullanılmak üzere ankastre ürünler , klima ve beyaz eşya ürünleri için toptan fiyatına uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Yarım asırdan fazla Türkiyemize Arçelik markası ile değer katan Güvelioğlu İstanbul Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Limited Şirketi müşteri memnuniyetini yukarı noktalara taşımıştır.

Varlığımız müşterimize olan hizmetimizden süre gelmektedir ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile bugünlere ulaşmış ve bundan sonra da sizlerin güveniniz için çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla
Güvelioğlu İstanbul Day. Tük. Mal. Paz. Ltd. Şti

TOP